Rentgenování máme plně digitální – výrazně se tak snížila expozice záření a zároveň zvýšilo rozlišení a tím i naše diagnostické možnosti . Každá ordinace stomatologa je vybavena vysokofrekvenčním rentgenovým přístrojem . Snímkujeme na digitální intraorální senzor s vysokým rozlišením             ( MyRay ) a na fluorescenční folie , které následně skenujeme ( Vistascan ) . Všechna digitální data ukládáme v souladu se zásadami GDPR . 

Ordinační SW – všechny ordinace , recepce , CBCT přístroj i skener na rentgenové snímky jsou plně propojeny , proto má každý člen našeho týmu přístup k informacím , které potřebuje . 

CBCT ( Cone Beam počítačová tomografie ) . 3D rentgen . Díky tomuto přístroji jsme schopni naprosto přesně diagnostikovat a plánovat náročné chirurgické zákroky . Virtuálně jsme schopni s přesností desetin milimetru naplánovat umístění implantátu , podívat se pod zub na rozsah „váčku „ nebo větvení v kořenových kanálcích … Tento přístroj umí zhotovovat i klasické panoramatické rentgeny ( OPG ). 

Mikroskop / Lupové brýle - na práci je třeba pořádně vidět . Díky zvětšovací technice jsme schopni nahlédnout do zubního mikrosvěta a pracovat s daleko větší pečlivostí . 

Cad-Cam – všechny korunky na zuby a na implantáty zhotovujeme technologií skenování a frézování . Digitální model a frézované práce posunuly přesnost zhotovení na úplně novou úroveň .